• Domov
  • /
  • E-commerce
  • /
  • Tvorba e-shopov

Vytvoríme vám moderný ESHOP.

Tvorba Eshopov, ktoré predávajú

Chceli by ste váš biznis posunúť na vyššiu úroveň? Nepredávať len v kamennej predajni, ale obsadiť svoje právoplatne miesto v online predaji? Vytvorenie profesionálneho Eshopu je ten správny krok.

Pri tvorbe Eshopov používame najnovšie technológie, tak aby web stránka bola konkurencie schopná a splnila aj tie najnáročnejšie vaše očakávania. Vzhľadom na naše dlhoročné skúsenosti vieme klientovi ponúknuť dizajn podľa najnovších trendov, ako aj možnosť vytvorenia Eshopu na platforme, ktorá je pre vás ta pravá.

Máme zvládnuté prepojenie s rôznymi učtovnickými a skladovými systémami ako je Kros, MK Soft, Money a pod. Zaručujeme aktuálnosť produktov vo vašom eshope podľa dostupnosti vo vašom ERP.

Tvorba Eshopov

Výhody E-shopu od nás.

Prepojenie ERP a eshopu

Pokiaľ máte skladové hospodárstvo, tak s radosťou vám ho prepojíme s eshopom. Zrkadlenie a automatizácia skladu a eshopu vám ušetrí čas.

Automatizácia

Eshop je naprogramovaný tak, aby sám ponúkal klientom najpredávanejšie produkty na základe nákupov, či najnovšie a najlepšie hodnotené produkty.

SEO

Eshop je pripravený na spustenie SEO kampane s možnosťou nastavanie ONpage faktorov na kategórie, produkty, podstránky. Množstvo marketingových modulov.

Jazykové mutácie

Systém je navrhnutý tak, aby ste s ľahkosťou mohli pridávať nové jazykové mutácie. Naviac ho vieme nastaviť, aby jazyk eshopu bol hneď podľa jazyka prehliadača.

Fulltextové vyhľadávanie

Vďaka pokročilému fulltextovému vyhľadávaniu si vie zákazník v momente nájsť čo hľadá. Vďaka cachovaniu mu výsledok ukáže v momente zadania prvých písmen.

Moduly a rozšírenia

Eshop vám pripravíme presne na mieru vďaka dostupným modulom a rozšíreniam eshopu. Naprogramujeme vám moduly podľa potreby. Heuréka, Favi a mnoho ďalších.

Ako pracujeme?

01

Vstupná analýza vašich požiadaviek

Máme pre vás Brief obsahujúci kľúčové otázky týkajúce sa obchodných, technických, dizajnových a marketingových aspektov vášho e-shopu. Na základe vyplnených informácií vytvoríme prehľadnú cenovú kalkuláciu, ktorá zohľadní všetky potrebné funkcie a moduly pre váš projekt.

02

Vytvorenie cenovej ponuky / zmluva

Zo zadaného Briefu vám pripravíme cenovú ponuku, ktorá obsahuje kompletnú špecifikáciu vášho individuálneho projektu. Po schválení cenovej ponuky zostavíme zmluvu o dielo, čím zabezpečíme začiatok práce na projekte. Klient nám zasiela content (texty, img, kategórie a pod.)

03

Programujeme „beta verziu“

Vytvoríme vám UX, UI grafický návrh podľa vašich požiadaviek. Po odsúhlasení dizajnu sa grafický návrh strihá a implementujú sa všetky potrebné moduly a funkcie, aby bol váš e-shop/web pripravený na plné nasadenie.

04

Testovanie „beta verzie“

Počas fázy „beta verzie“ získate aktívny prístup k vášmu e-shopu/webu. Počas testovania sa staráme o pixelové nastavenie responzivity, onPage SEO a ďalšie drobnosti na vašom projekte. Ako sú napríklad: optimalizácia rýchlosti, integrácia GTM, GSC, GA a iné.

05

Spustenie e-shopu/webu

Po odsúhlasení beta verzie ju implementujeme na live server. Spustenie je dôležitým míľnikom a preto projekt ešte sledujeme počas adekvátnej doby. Následne sa projekt odovzdáva a klient dostáva prístup do nášho SLA pre partnerov.

06

SLA - starostlivosť o projekt

Naši klienti majú prístup do nášho SLA aj bez viazanosti. Náš servisný program zahŕňa neustále zdokonaľovanie existujúcich funkcií, vývoj a integráciu nových modulov, funkcií na mieru, UX/UI optimalizáciu a pravidelnú aktualizáciu všetkých modulov a funkcií.

Presvedčte sa o našej kvalite krátkym výberom z portfólia našich projektov.

bodky

* za kontakt nič nedáte ;}

NAŠE SLUŽBY

Sme zanietení a oddaní svojej práci

E-commerce (tvorba eshopov)

E-SHOPY
A E-COMMERCE

Elektronický obchod Vám pomáha predávať
produkty, tovary a služby
online.

PROGRAMOVANIE NA MIERU

PROGRAMOVANIE
NA MIERU

Programovanie webových aplikácií,
modulov a konektorov do externých
systémov. MKsoft, MRP a pod.

WEBOVÉ STRÁNKY A PORTÁLY

WEBOVÉ STRÁNKY
A PORTÁLY

Tvorba webových stránok na mieru
s použitím najmodernejších
štandardov a trendov.

TVORBA WEB APLIKÁCIÍ

TVORBA WEB
APLIKÁCIÍ

Pri tvorbe web aplikácií používame
najnovšie technológie tak, aby splnila
aj tie najnáročnejšie vaše očakávania.

ERP SYSTÉMY PREPÁJAME S E-SHOPOM

ERP SYSTÉMY
PREPÁJAME S E-SHOPOM

Máme zvládnuté prepojenie s rôznymi
účtovníckymi a skladovými systémami, ako
je Kros, MK Soft, Money a pod.

Starostlivosť o zákazníkov

STAROSTLIVOSŤ O
ZÁKAZNÍKOV

Individuálne konzultácie pri
vytváraní Mind Map, stratégií a funkcionalít
pre našich klientov.

VERÍME V TRANSPARENTNÉ VZŤAHY, PRESNÉ DEADLINY A PRÍSTUP, KTORÝ JE JEDINEČNÝ

karma
RECENZIE OD NAŠICH SPOKOJNÝCH KLIENTOV

Podľa prieskumu až
~ 91% užívateľov ~
sa rozhodne na základe recenzie

bodky

* za kontakt nič nedáte ;}